Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Літературний колаж
«Чарівний світ книжок Лесі Вороніної»

«Саме талановита й захоплива книжка може прищепити дитині добрий смак, розвинути уяву, навчити думати й робити власні висновки.»

Леся Вороніна

Ім’я сучасної української письменниці Лесі Вороніної дуже добре відоме багатьом дітям. Відоме воно і читачам бібліотеки ім. Саші Чекаліна для дітей. Вони дуже часто запитують її твори. А книги «Прибулець з країни Нямликів», «Таємне товариство боягузів», «Суперагент 000» - найулюбленіші.

До 60-ти річчя видатної письменниці в приміщенні школи - інтернат № 5 для дітей з вадами зору для учнів 3 – 6 класів працівником бібліотеки ім. Саші Чекаліна для дітей було проведено літературний колаж «Чарівний світ книжок Лесі Вороніної». Діти познайомилися зі сторінками біографії письменниці, фрагментами інтерв’ю, у яких так яскраво проявився її самобутній характер, та з величезним задоволенням прослухали уривки її творів.

«Після того як я зрозуміла, що навіть за допомогою найдосконаліших прийомів карате я все одно не здолаю усе зло світу, я переклала цю шляхетну місію на героїв своїх книжок. Так з’явився непереможний Гриць Мамай, котрий бореться з підступною бандиткою бабусею - ніндзя, яка вправно володіє нунчаками й мріє підкорити цілий світ. Коли я писала свій іронічний детектив «Суперагент 000», мені страшенно хотілося, щоб діти навчилися сприймати життя з посмішкою, щоб вони зрозуміли, що тупа й жорстока сила - це не головне і що зло можна перемогти не лише за допомогою накачаних м’язів та залізних кулаків, а й висміюючи його. А головне, щоб дитині було цікаво стежити за шаленими поворотами сюжету, неймовірними пригодами й фантастичними перетвореннями героїв, і щоб малий читач не відклав книжку доти, доки не дочитає останній рядок»

Рецепт проти життєвих проблем та несправедливості
від Лесі Вороніної.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>