Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Година пам’яті «Вічна слава безсмертю хоробрих»

 

ПАМ'ЯТЬ
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

У ці травневі дні ми традиційно згадуємо ветеранів, солдатів Другої світової війни, яких так мало вже залишилося. Плинемо рікою пам’яті, повертаючись на поля колишніх боїв, - перемог, поразок, поранень. І зблискують в очах фронтовиків сльози, і світяться їх нагороди спомином печалі…

Вже давно відгриміли бої. Час залікував душевні рани. Але щороку в світле травневе свято - День Перемоги, народ вшановує пам'ять полеглих воїнів.

В бібліотеці імені Саші Чекаліна для дітей було проведено годину пам’яті «Вічна слава безсмертю хоробрих» з учнями 14 школи 3-В класу та патріотичну годину «Не владний час війни зітерти слід» з учнями 3-Б класу.

Щоб створити особливу атмосферу під час заходів звучали воєнні пісні, учні уважно слухали розповідь бібліотекаря про події тих років, нововведення до святкування Дня Перемоги, новий символ – червоний мак та нове гасло – «1939-1945 пам’ятаємо, перемагаємо», з великою цікавістю діти роздивлялись фото Києва того періоду.

Учні підготували малюнки для виставки до цього пам’ятного дня, деякі навіть написали про своїх дідусів, які брали участь у війні.

 

На превеликий жаль, війна знову прийшла на нашу землю і ніхто не знає коли на ній буде мир. І тому сьогодні ми згадуємо не тільки героїв Другої Світової війни, а й героїв нашого часу, які захищають мир і спокій на Україні.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>