Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Театралізовано – етнографічна мозаїка «Шевченкове слово живе вічно»

Вже не одне покоління українців щиро захоплюється високим образом Кобзаря, знає та любить його твори. 10 березня 2015 року, у бібліотеці ім. С.Чекаліна з метою вшанування українського генія для учнів 2-Б класу 16 школи було проведено театралізовано – етнографічну мозаїку «Шевченкове слово живе вічно».

Для нашої зустрічі ми вибрали формат лялькової вистави.
Бабуся Марійка розповіла присутнім та своїй онучці про те, як жили українці у першій половині ХІХ сторіччя та познайомила їх з сторінками життя Т.Г.Шевченка. Згадала вона і про любов українців, та, зокрема, і Кобзаря, до народної пісні та заспівала декілька уривків з найвідоміших. «Ти казала в понеділок» виявилась добре відомою і присутнім, а отже діти з величезним задоволенням і за власним бажанням підхопили спів бабусі.

Виступ бабусі привернув увагу Бичка. Він вирішив приєднатись та розповісти дітям про те, що багато віршів Т.Г.Шевченка стали піснями та заспівав «Реве та стогне Дніпр широкий».

Це був не останній гість. Почувши розмову про Кобзаря, до неї вирішив приєднатись Мумі-Троль. Ім’я Т.Г.Шевченка широко відоме у всьому світі, він також чув про нього і хотів би, щоб діти розповіли б йому про нього побільше. Діти виконали прохання гостя, а ще - продекламували вірші геніального українського поета.

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>