Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Літературно-патріотична година «Шануй батька свого»

 

Немає на світі нічого прекраснішого та благороднішого як бути щасливою матір’ю, щасливим батьком. Материнство і батьківство – це найщиріші й найсвітліші почуття, якими природа наділила людину. У бібліотеці ім. Саші Чекаліна для учнів 14 школи 3-В класу було проведено літературно – патріотичну годину

«Шануй батька свого».

Кожного року 8 Березня ми вітаємо жінок та дівчат. У другу неділю травня зичимо щастя і здоров’я матерям, адже це й день – День матері. Є у нас День захисника Вітчизни, коли поздоровляють чоловіків. А чи існує День батька? У світі у багатьох країнах поздоровляють тат у третю неділю червня. Це свято було започатковане у США у 1910 році. Національним же воно стало там ще у 1966 році.

Про введення цього свята в Україні почали серйозну дискусію у 2006 році. В 2008 був навіть проект указу Президента України «Про день батька». Але тоді його не був ухвален о . Можливо сьогодні, коли багато батьків зі зброєю захищають майбутнє своїх дітей, вже час запровадити і в Україні національне свято День батька?

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>