Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Калейдоскоп подій

Ім’я Туве Янсон відоме у всьому світі.

Вона народилась в 1914 році у Фінляндії в сім’ї скульптора і художника. Цікаво, що малювати дівчинка навчилась ледве не раніше ніж ходити. Коли їй було усього чотири роки її тато писав в одному з листів: «Можливо, якось Туве стане великим художником. По-справжньому великим». Він навіть не уявляв, що його дочка стане не тільки однією з найвідоміших фінських художників у світі, а ще здобуде всесвітнє визнання, як письменниця. Її дивовижні книги про Мумі-Тролів читає увесь світ вже майже 70 років.

До 100-річчя видатної фінської письменниці та художниці Туве Янсон у бібліотеці ім. Саші Чекаліна для дітей для учнів 4-А класу 16 школи було проведено театралізоване свято «Дарунки з казкових джерел».

На початку заходу на учнів чекала цікава екскурсія «Одна з найзагадковіших фігур у дитячій літературі».

Далі на дітей чекав сюрприз: на зустріч завітав Мумі-Троль. Він розповів незвичайну історію своєї появи на світ, познайомив дітей з книгами про Мумі-Тролів, згадав про деякі з своїх пригод та висловив надію, що від сьогодні у нього з’явиться більше друзів.

Виявилось, що серед читачів 4-А вони вже є. Діти прочитали у ролях самостійно вибрані уривки з книг про Мумі-Тролів.

Свято пройшло цікаво та весело.

Бажаючих взяти книгу про пригоди Мумі-Тролів було більше, ніж примірників книг у бібліотеці. Тож декому доведеться почекати.

Але книги того варті.

 

Всі події

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>