Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Калейдоскоп подій

Літературно – музичний колаж «Хай завжди буде сонце»

5 травня 2014 року у бібліотеці ім. С.Чекаліна для дітей до 100-річчя від дня народження чудового композитора А.І.Островського для учнів 3-А класу 16 школи було проведено літературно – музичний колаж «Хай завжди буде сонце».

З великою увагою слухали діти розповідь про життя видатного композитора. Аркадій Ілліч Островський прожив усього 53 роки, але створив багато прекрасних пісень які живуть і сьогодні. Це – «Песня остается с человеком», «Как проважают параходы», «А у нас во дворе», «Мальчишки», «Город спит»…Та хіба усі перелічиш?

Він був чудовою людиною, дуже любив дітей. Скільки чарівних пісень А.І. Островський створив саме для них.

Як не згадати «Пусть всегда будет солнце», «Спят усталые игрушки», «Галоши», «Песенку о морковке».

Під час проведення заходу лунали фрагменти його пісень. Вони дітям дуже сподобались. Часто звучали слова: «Давайте дослухаємо до кінця».

А коли почала лунати незабутня – «Пусть всегда будет солнце» - усі діти з великим натхненням стали підспівувати.

Їх дуже вразила просто неймовірна історія цієї пісні.

ЇЇ найвідоміші рядки написані маленьким хлопчиком дуже давно. У далекому 1929 році вони потрапили до журналу «Родной язык и литература в трудовой школе» . Там їх побачив К.І.Чуковский і включив до своєї книги «От двух до пяти». Пройшов час. Книгу читає художник Микола Чарухін і, під враженням цих чотирьох рядків, створює плакат,

який потрапляє на очі Льву Ошаніну. Поет вражений і пише вірш, який і стає словами дитячого гімну «Пусть всегда будет солнце», а рядки чотирирічного хлопчика звучать у ній приспівом.

Захід продовжила бесіда – діалог, темою якої став текст цієї пісні. Діти вважають, що вона сучасна «і сьогодні, і завжди» – адже всі люди хочуть миру.

До цієї зустрічі учні підготували малюнки,
на яких можна побачити яким вони представляють
майбутнє своєї Батьківщини
.

 

 

Всі події

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>