Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Калейдоскоп подій

День Інформації «Улюблені книги багатьох поколінь»

У рамках циклу заходів «Як гарно, що на світі є такі книжки», який присвячений книгам – ювілярам 2014 року, та до Міжнародного дня книги – 24 квітня у бібліотеці ім. С.Чекаліна було проведено День Інформації «Улюблені книги багатьох поколінь». На відвідувачів цього дня чекало багато цікавих заходів. Серед них: бесіди, огляди, вікторини, тихі читання, ігри.

Діти отримали багато цікавої інформації. Неабияке враження справило на них те, що їх улюблені книги виявляється читають вже багато поколінь дітей.

У цей день було запрошено учнів школи – інтернату №5 для дітей з вадами зору. Для них було проведено літературно – музичний калейдоскоп «Нам без книг ніяк не можна». Захід їм дуже сподобався, а потім на бібліотекарів чекав сюрприз. Для них дівчата підготували музичну мозаїку з українських пісень.

Цього дня завітали до бібліотеки також учні 2-А класу 14 школи, на яких чекала літературна гра – мандрівка «Розумні й вірні друзі», та учні 1-Б класу 16 школи – вони здійснили літературно – мистецьку екскурсію за ілюстраціями «Ці книги мають довгий і щасливий вік»
Особливу увагу багатьох читачів викликала виставка – огляд «Слово об’єднує світ» для дітей вікової групи 10 – 15 років.

 

Всі події

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>