Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Калейдоскоп подій

Літературне свято «І голос твій нам душу окриля»

З метою виховання почуття любові та поваги до світлого образу генія української культури Т.Г.Шевченка, української мови та історії рідного краю, розширення і поглиблення знань про життя і творчість народного поета та до 200-річчя від дня народження у бібліотеці ім. С.Чекаліна для дітей 20 листопада 2013 року для учнів 16 школи 3-А класу було проведено літературне свято «І голос твій нам душу окриля».

Історично - поетична мандрівка «Мозаїка великої долі» дала можливість дітям більше дізнатись про життя людей у ХІХ сторіччі та нелегку долю Великого Кобзаря. Демонстрація малюнків дітей до свята підкреслила любов народного поета до природи рідного краю.

А під час турніру «Іду з дитинства до Тараса», який складався з двох етапів - літературної гри «Шляхами Шевченкової долі» та конкурсу читців «Шевченкові твори сяють, як зорі» - діти продемонстрували свої знання біографії та поезій Великого Кобзаря.

Останнім акордом свята стало нагородження переможців турніру. Визначити їх було нелегко , і тому перше місце посіли Герасименко Мирослава та Мінаєва Ліна, друге – Лаврова Віра та Бутенко Катерина, а третє – Поліщук Крістіна. Було також відзначено найкращого читця – Федорова Олексія і найактивніших учасників заходу.

 

Всі події

 

 

 

© 2006-2014 ЦБС Оболонського району м.Київ
 

 

return_links(); ?>