return_links(); ?>
Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
Головна сторінка ЦБС

Бібліофест «Оболонь, яка читає: або як пройти до бібліотеки»

КОРПОРАТИВНА ВІРТУАЛЬНА ДОВІДКА
Афіша (план заходів)
Інформаційно-бібліографічні
та методичні видання
Наші послуги
Наші проекти
Бібліотеки співпрацюють
Електронний каталог
Віртуальні виставки
Ми передплатили
Колегам
Поради новому користувачу
Висловлюємо вдячність
Вакансії
 

В ці сонячні дні наприкінці травня наше місто виглядає особливо радісно і яскраво, адже столиця відзначає своє головне свято - День Києва – День Столиці.

З цієї урочистої нагоди відбуваються різні офіційні та розважальні заходи по всьому місту, крізь вирує музика, проходять цікаві творчі акції.

Бібліотеки Оболонського району вирішили привітати зі святом усіх киян та мешканців Оболоні, а також привернути увагу до свого активного культурного і творчого життя - так, 27 травня 2017 року на майданчику перед будівлею Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації в рамках святкування Дня Києва проходила дещо незвична культурна акція – Бібліофест «Оболонь, яка читає: або як пройти до бібліотеки».

Хочеться зазначити, що у всіх причетних до бібліотечної справи був ще один привід влаштувати таку пишну культурно-мистецьку акцію, адже у 2017 році бібліотеки Оболоні відзначають ювілеї – і, в першу чергу це Центральна публічна районна бібліотека ім. О.С. Пушкіна, головна бібліотека району, якій виповнилося вже цілих 70 років. Ювілярами цього року також є публічна бібліотека ім. Панаса Мирного (70 років), Центральна районна бібліотека ім. Аркадія Гайдара для дітей (70 років), бібліотека ім. Саші Чекаліна для дітей (60 років) – тож у бібліотечної спільноти не одне, а кілька свят!

Бібліофест проходив за підтримки управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, і, звичайно, за участю усіх 11 бібліотек Централізованої бібліотечної системи Оболонського району міста Києва.

Свято вийшло дуже урочистим, але водночас теплим, сімейним і яскравим: його відвідало багато мешканців Оболоні, відпочиваючих родин з дітьми, молоді та підлітків.

В рамках культурної програми Бібліофесту було представлено багато цікавого. Окрасою заходу стала презентація книг відомої української письменниці, журналіста і педагога Міли Іванцової та автограф-сесія з нею – усі бажаючі мали нагоду придбати книжки письменниці, поспілкуватися особисто з автором, отримати її автограф.

Весь день на майданчику Бібліофесту лунала чудова і стильна сучасна українська музика, працювали Бібліо-кафе «Книжкові смаколики» і «Театральний майданчик», де діти та дорослі мали нагоду взяти участь у веселих літературних іграх, вікторинах, калейдоскопах, відгадайках та, навіть, лялькових виставах, за участь в яких отримували книжкові сюрпризи і призи.

На майдані Бібліофесту працювали пункти Буккросінгу, відбувалися численні майстер-класи від Бібліотечної Феї з виготовлення сувенірів та приємних подарунків для друзів і близьких – тут виготовляли чудові квіти з паперу і цукерок, книжкові закладки з яскравих стрічок та інші гарні та стильні сувеніри. Протягом дня тривала виставка «Книжка з сюрпризом», на екрані постійно проходив показ відео-презентацій, присвячених краєвидам та літературним місцям Києва, історії Оболонського району та бібліотечним ювілеям – усі матеріали готували працівники бібліотек. Свято вирувало, людей все більшало, оболонці активно цікавилися його заходами і з радістю брали в них участь. Найменші учасники свята натхненно розфарбовували запропоновані їм розмальовки, куштували солодощі. Всім, хто проходив майданчиком, пропонувалися яскраві флаєри з контактною інформацією бібліотек.

Атмосфера теплоти і піднесення, навколишня краса зеленого міста, сонячний день, гарний настрій, літературне та інтелектуальне спілкування, пахощі квітів, якими було наповнене повітря – усе це зробило Бібліофест «Оболонь, яка читає: або як пройти до бібліотеки» чудовим, душевним і дуже радісним святом.

Ми сподіваємося, що проведення таких заходів стане доброю традицією!

 
Наші координати
Службова сторінка
 
Пошта
 
 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ
 
 

 

Пошук по сайту

 

 


 
 
 
   
   
   
   
   
 

return_links(); ?>