return_links(); ?>
Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
Головна сторінка ЦБС
Зустріч з депутатом Київської міської Ради, заступником голови Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Костенко Людмилою Василівною
КОРПОРАТИВНА ВІРТУАЛЬНА ДОВІДКА
Афіша (план заходів)
Інформаційно-бібліографічні
та методичні видання
Наші послуги
Наші проекти
Бібліотеки співпрацюють
Електронний каталог
Віртуальні виставки
Ми передплатили
Колегам
Поради новому користувачу
Висловлюємо вдячність
Вакансії
 

27 березня 2017 року Централізовану бібліотечну систему Оболонського району м. Києва відвідала офіційна делегація на чолі із депутатом Київської міської Ради, заступником голови Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Костенко Людмилою Василівною.У зустрічі також взяли участь: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Розмаїта Ліана Сергіївна, директор Централізованої бібліотечної системи Львович Олена Максівна, співробітники бібліотек Оболоні.

Протягом дня делегація відвідала шість бібліотек Оболонського району (три публічні і три бібліотеки для дітей). Учасники ознайомилися з їх роботою, переліком послуг, побачили матеріально-технічне забезпечення закладів, поспілкувалися з їх працівниками, обмінялися думками щодо творчих задумів та необхідних кардинальних змін бібліотечної законодавчої і нормативної бази, тощо. Під час цих відвідин, депутат Костенко Людмила Василівна подарувала бібліотекам для дітей нові книжки та DVD диски з фільмами. Ми щиро вдячні за цей приємний сюрприз для наших користувачів.

Зустріч закінчилась у Центральній публічній районній бібліотеці ім. О.С. Пушкіна, де відбувся «Круглий стіл», на якому обговорювались проблеми бібліотечної галузі та перспективи її розвитку. Розмова також торкалася конкретних пропозицій щодо позитивних змін у бібліотеках Оболоні. Були висловлені дуже цікаві ідеї, втілення яких може змінити внутрішній простір бібліотек, надати можливість працівникам впроваджувати нові форми роботи, розширити спектр бібліотечних послуг. Сторони домовилися про подальшу співпрацю та розробку експериментального проекту ре-дизайну однієї з бібліотек району.

 
Наші координати
Службова сторінка
 
Пошта
 
 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ
 
 

 

Пошук по сайту

 

 


 
 
 
   
   
   
   
   
 

return_links(); ?>