×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Продовжуємо знайомити наших читачів з номінантами на перемогу у цьогорічній Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів".

За правилами конкурсу саме читачі визначають переможця. Фаворитами премії «Еспресо. Вибір читачів 2019» у номінації «Література для дітей» стали: "Дитя песиголовців", Володимира Арєнєва (видавництво "АССА"), "Зграя", Анастасії Нікуліної (видавництво "Vivat") та "Арктична пасіка", Олександра Дерманського (видавництво "Ранок").
Знайомимо з усіма книжечками, але сьогодні – наша особлива увага для «Арктичної пасіки» Сашка Дерманського. Добрий та дотепний вірш розповідає про дружню допомогу та цінність хорошого товариства. Чи існує насправді пасіка в Арктиці?) Якось Білому ведмедю захотілося скуштувати меду, тож він вирішив написати своєму Бурому родичу. Проте виконати бажання Білого виявилося зовсім непросто.
Ми ж з учнями 2-б класу школи №16 почитали, обговорили, розглянули чудові ілюстрації Н. Кащак, поримували і навіть вигадали продовження історії ( це завдання, що містяться в книжечці). А ще дуже хочемо зустрічі з автором, адже книжечки Сашко Дерманський серед найбільш читаних, популярних та обдарованих нашою читацькою увагою)
Нагадаємо, що Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" заснована телеканалом Еспресо. Премія покликана відзначати найкращі літературні новинки року, підтримувати інтерес до читання в українців, допомагати читачам обирати цікаві книжки, допомагати видавцям знаходити шлях до читачів.
Голосування у бібліотеці триває. Запрошуємо обирати кращого!

{gallery}biblioteki/chekalin/2019_gallery/2019_10_08{/gallery}