Виставки акварельних робіт Єлізавети Фещенко "WATERCOLOR NATURE" гамірно і натхненно відкрилася сьогодні у нашій бібліотеці!

У цих неймовірно милих, добрих, граційних і особливих птахів і звірів неможливо не закохатися відразу! Усіх їх створила наша сьогоднішня гостя – художниця та дизайнер Елизавета Фещенко. Вони просто створені тішити та надихати на власні творчі експерименти. Що ми сьогодні і зробили!
Тож відкриття виставки було без офіційного нашарування, але з величезним творчим поривом!
Подивіться на наші натхненні обличчя! Майстер-клас із малювання акварельними фарбами в легкій медитативній манері від Єлизавети пройшов на одному диханні. Бажаючих виявилося так багато, що довелося швиденько не лише доставляти столи і стільчики, а й докуповувати пензлики)))
Спробували свої сили і дітлахи, і дорослі. Цей спосіб малювання передбачає, що сама фарба та краплинки води допомагають пензлю вимальовувати на папері ніжні образи. Тож сьогодні ми намалювали-начарували багато лисичок, але й сови та папужки теж «пролітали»).
Дякуємо нашій неймовірній гості за купу позитивних емоцій і за нашу мрію! Адже сам е Ліза створила візуалізацію майбутнього простору Зелена бібліотека / Green library, за що ми їй дуже вдячні. Як і вдячні кожному, хто підтримає наш проект https://biggggidea.com/project/zelena-biblioteka/!