Як паперовий стаканчик може стати книгою – дізналися сьогодні наші читачі)

Зберегти ліс і місто та ще й влаштувати справжню сміттєву революцію допоможуть надзвичайні книжечки видавництва «Ранок» Дитяча література видавництва "Ранок". Сьогодні читачі «Зеленої бібліотеки» на власні очі побачили як відпрацьований папір перетворюється на нову книжечку, скільки праці та знань потрібно докласти, щоб отримати насолоду від читання.

Розібратися з усіма цими тонкощами, а заодно й підвищити свої еконавики та знання нам допомогла наша гостя – Наталія Коваль, яка курує напрямок розвитку саме дитячої та навчальної літератури видавництва. Говорили про те, як зробити правильні звички нормою життя: здавати макулатуру, економити енергію, папір та речі, саджати дерева, сортувати сміття та здавати на переробку відходи. Про їжу, одяг, папір і пластик, про те, чи можливо майбутнє без відходів теж поспілкувалися і що кожен для цього потрібен зробити . А наостанок ще й запропонували своє художнє бачення вирішення проблеми. До того ж дітлахи свої малюнки створювали на екопапері. До речі, видавництво «Ранок» значну частину своїх книг видає з використанням саме екопаперу. Це перероблений папір, під час виробництва якого не постраждало жодне дерево. Папір, що створюється завдяки вторинній переробці абсолютно екологічний та за якістю не поступається паперу, створеного традиційним способом. А використовуючи такий папір ми піклуємося про довкілля та здоров’я планети.

Загалом видавництво «Ранок» –лідер українського ринку навчальної, методичної та дитячої літератури. А це понад 4 000 найменувань дитячої літератури – від книжок і розвивальних ігор для найменших до енциклопедій і атласів, які полюбляють навіть дорослі.

«Зелена бібліотека» має багато чудових книжечок від видавництва «Ранок». Приходьте, беріть і читайте!

 

{gallery}biblioteki/chekalin/2019_gallery/2019_10_04_1{/gallery}


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}