ukenfrdeitptru

 Як паперовий стаканчик може стати книгою – дізналися сьогодні наші читачі)

Зберегти ліс і місто та ще й влаштувати справжню сміттєву революцію допоможуть надзвичайні книжечки видавництва «Ранок» Дитяча література видавництва "Ранок". Сьогодні читачі «Зеленої бібліотеки» на власні очі побачили як відпрацьований папір перетворюється на нову книжечку, скільки праці та знань потрібно докласти, щоб отримати насолоду від читання.

Розібратися з усіма цими тонкощами, а заодно й підвищити свої еконавики та знання нам допомогла наша гостя – Наталія Коваль, яка курує напрямок розвитку саме дитячої та навчальної літератури видавництва. Говорили про те, як зробити правильні звички нормою життя: здавати макулатуру, економити енергію, папір та речі, саджати дерева, сортувати сміття та здавати на переробку відходи. Про їжу, одяг, папір і пластик, про те, чи можливо майбутнє без відходів теж поспілкувалися і що кожен для цього потрібен зробити . А наостанок ще й запропонували своє художнє бачення вирішення проблеми. До того ж дітлахи свої малюнки створювали на екопапері. До речі, видавництво «Ранок» значну частину своїх книг видає з використанням саме екопаперу. Це перероблений папір, під час виробництва якого не постраждало жодне дерево. Папір, що створюється завдяки вторинній переробці абсолютно екологічний та за якістю не поступається паперу, створеного традиційним способом. А використовуючи такий папір ми піклуємося про довкілля та здоров’я планети.

Загалом видавництво «Ранок» –лідер українського ринку навчальної, методичної та дитячої літератури. А це понад 4 000 найменувань дитячої літератури – від книжок і розвивальних ігор для найменших до енциклопедій і атласів, які полюбляють навіть дорослі.

«Зелена бібліотека» має багато чудових книжечок від видавництва «Ранок». Приходьте, беріть і читайте!

 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227