Саме ця думка була головною під час чергової зустрічі з читачами нашої бібліотеки. Це й не випадково, адже зустрічалися напередодні Всесвітнього дня тварин. І хоч, на жаль, за об’єктивних причин нам так і не вдалося провести скайп-зустріч та поспілкуватися з письменницею Оксаною Лущевською, але книги авторки зробили це за неї)

Хто ж такі ці опікуни і чому саме для жираф, відтепер знають наші читачі. Окрім книги Оксани Лущевської «Опікуни для жираф» багато цікавого, веселого, захопливого і загадкового відкрили для нас неймовірні книжечки від Видавництва Старого Лева Видавництво Старого Лева. Тут і ведмедик, який став піаністом, і єнот-повітроплавець, і котики, і песики, і тигри, і звичайно ж старий Лев і ще безліч кумедних, розумних та мудрих тварин. Усі вони живуть у книжках видавництва і про них майстерно і захопливо розповіла наша гостя Саломе Енгибарян, яка й презентувала усіма знані та улюблені книжки і абсолютно новенькі від одного з найуспішніших вітчизняних видавництв.
А ще ми звичайно ж поспілкувалися про улюблених тварин кожного і про те, як зробити світ добрішим для них. Адже у світі є багато речей, що загрожують нашим меншим братам. За оцінками експертів, дев’ять відсотків усіх видів вимирають кожен мільйон років, тобто від одного до п’яти видів щороку. За останнє століття швидкість вимирання зросла у п’ять разів. Востаннє масове вимирання спостерігалось шістдесят п’ять мільйонів років тому, коли на Землі не стало динозаврів. Тож Всесвітній день тварин це чергове нагадування про те, що люди – сусіди та друзі усіх живих істот. І саме час взяти їх під опіку!