Таким був наш святковий тур до Всеукраїнського дня бібліотек. Музей «Становлення української нації» - це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями і оживають славетні сторінки нашої держави.

25 експозицій з абсолютно реалістичними 3-D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів. Їх тут більше 100. Всі експозиції зроблені на основі історичних досліджень та мають наукове обґрунтування. До роботи було залучено велику команду вчених та експертів: істориків, археологів, етнографів, дизайнерів. В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, відчуття гідності та патріотизму.
Сподобалося не те слово, більше підходить - «вразило». Тут справді відчуваєш себе частиною великої нації. Від трипілля до сучасності, від козацтва до героїчних воїнів-захисників! Десь розбирає гордість, а десь і підкочується сльоза. А це значить, що все вдалося! Сучасно, креативно і головне на часі. І ніяких загороджень, обмежень і заборон. А ще – кожен може обрати той простір, який йому ближчий за духом.
Обов’язково сходіть! Бібліотекарі рекомендують)