Песик Арчі знайшов помічників та отримав нашу читацьку любов)  
Суботня зустріч з письменницею та казкотерапевтом Катериною Єгорушкіною Kateryna Yegorushkina була не лише творчою та захопливою, а й надзвичайно корисною та предметною.

Усі, хто завітав цього дня до нашої бібліотеки познайомилися з авторкою та її книжечками, а ще – спробували удосконалити свої еконавики)? Читали, спілкувалися, переглянули та обговорили цікаве і корисне відео від нашої гості про проблему надмірного забруднення, накопичення сміття і про те, як зробити його корисним. А потім взялися до практичної частини – вчилися сортувати сміття. Сподобалося усім! Виявляється, це захоплива процедура, а якщо зробити її щоденною потребою, то планета неодмінно віддячить за це. Про це знає Арчі та його авторка, про це знаємо тепер і ми!
Катерина Єгорушкіна – письменниця та казкотерапевтка, сценаристка мультфільмів, авторка дванадцяти книжок, більшість з яких для дітей. «Арчі (екоказка)» стала першою в Україні книжкою для дітей про сортування сміття. Окрім того, Катерина Єгорушкіна створила «Майстерню Доброї Казки» та волонтерський проект «Посилки Доброти» (для дітей загиблих українських військових), розробила та втілила книжкові серії «Казкотерапія», «Музична казкотерапія для малят», «Classica – мацьопам!».
Зустріч була зініційована та відбулася за підтримки благодійного фонду «Бібліотечна країна» Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, за що ми надзвичайно вдячні!