«Затишні суботні читання з мамами» були не лише затишними, а й активними. Це й недивно, адже зустрілися з малечею після літньої перерви саме в день фізкультури та спорту, який за традицією відзначають щороку в другу суботу вересня. І не обов’язково бути професійним спортсменом, щоб відчути причетність до цього свята.

Варто лише сісти на велосипеда, одягнути ковзани чи ролики, взяти до рук м’яча чи просто вийти на пробіжку разом з друзями для того, щоб фізична культура та спорт стали невід’ємною частиною вашого життя.
Ми ж з нашими маленькими читачами сьогодні зробили веселу казкову зарядку та музичну руханку, почитали цікаві та яскраві історії про вітамінки від видавництва «Ранок» і влаштували веселі спортивні змагання. А оскільки у нас зустрічі бібліотечні, то й естафети були казковими. Рятували Івасика-Телесика, допомагали Котигорошкові, Курочці Рябій, перевтілювалися у велетнів і гномів, змагалися у спритності, навіть естафети в мішках були) ?Усім сподобалося!
Бігайте, стрибайте, забивайте голи і встановлюйте нові власні рекорди! А ще – не забувайте підтримувати наш проект Зелена бібліотека / Green library на спільнокошті https://biggggidea.com/project/zelena-biblioteka
Разом до перемоги!