Виставку-ілюстрацію для наших читачів приготували до ювілею славного українця Івана Котляревського.

Тут не лише книги, а й яскраві ілюстрації до творів, серед яких навіть власноруч вишита нашою колегою Валентиною Цибенко робота. Подивіться, як ожила на ній Наталка Полтавка. Мабуть, саме такою її хотів би бачити автор)?
Нагадаємо, що відомий усім Іван Котляревський народився 9 вересня 1769 року у Полтаві. Його вважають батьком сучасної української мови та першим із літераторів тієї епохи, хто використав народну мову у професійних літературних творах. Його “Енеїда” до сьогодні є одним з найбільш відомих творів та прикладом мужнього спротиву українського козацтва російському імперському режиму. Над цією книгою Котляревський працював близько 30 років і вона зайняла своє почесне місце в бібліотеках Наполеона та царя Миколи І. А п’єси “Наталка Полтавка” та “Москаль-чарівник”, написані у 1818-1819 роках стали першими драматичними творами, поставленими в Україні.
А ще Котляревський був дуже мудрою, розумною людиною, його чесноти доповнювалися щирим, добрим серцем та веселим характером. За що ми його любимо і пам’ятаємо!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227