Після skype-зустрічі з проектом ЕкоБібліотека, що успішно функціонує при Львівській обласній бібліотеці для дітей, приймали гостю зі Львова. І не просто приймали, а ще й з задоволенням пограли у цікаву екогру. 

Екоактивістка Наталія Стегній – одна з авторів та розробників гри за принципом «мемо». Попередня назва гри: «Еко-мемо: сортувати – це весело». Отже, зрозуміло, що настільна гра про сортування. 
Наталя представляє команду «OLOR”, куди, окрім неї, входять також Катя Дерик та Оля Миколюк. Від ідеї до впровадження цієї гри вже минув певний час, який розробники відвели на удосконалення та випробовування. Так, тепер у грі з явилися призи, що додало не лише змагального ефекту, а й принципу заохочення. 
Призи – це картки з зображенням реальних товарів, які виготовляються в Україні з вторсировини. А тут – і лавка, виготовлена з кришечок від пластикових пляшок, блокноти та папір, торбинки для продуктів, паперові горнятка, біжутерія та аксесуари з яскравих пластикових пляшок і навіть каналізаційні люки, які виготовляються з переробленої полімерної суміші!
Гра розрахована на сімейні зустрічі, цікава і для дітей, і для дорослих. А чим більше людей буде грати в гру, тим більше знань ми отримаємо та розвинемо звички сортування відходів. Гра може також бути корисною для отримання нових екологічних навичок з користю для довкілля. 
Інтерес до гри відчули на собі. Чекаємо, коли вже можна буде погратися і отримати примірник і для нашої бібліотеки. Розробники обіцяють, що це станеться цієї осені.


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}