Після skype-зустрічі з проектом ЕкоБібліотека, що успішно функціонує при Львівській обласній бібліотеці для дітей, приймали гостю зі Львова. І не просто приймали, а ще й з задоволенням пограли у цікаву екогру. 

Екоактивістка Наталія Стегній – одна з авторів та розробників гри за принципом «мемо». Попередня назва гри: «Еко-мемо: сортувати – це весело». Отже, зрозуміло, що настільна гра про сортування. 
Наталя представляє команду «OLOR”, куди, окрім неї, входять також Катя Дерик та Оля Миколюк. Від ідеї до впровадження цієї гри вже минув певний час, який розробники відвели на удосконалення та випробовування. Так, тепер у грі з явилися призи, що додало не лише змагального ефекту, а й принципу заохочення. 
Призи – це картки з зображенням реальних товарів, які виготовляються в Україні з вторсировини. А тут – і лавка, виготовлена з кришечок від пластикових пляшок, блокноти та папір, торбинки для продуктів, паперові горнятка, біжутерія та аксесуари з яскравих пластикових пляшок і навіть каналізаційні люки, які виготовляються з переробленої полімерної суміші!
Гра розрахована на сімейні зустрічі, цікава і для дітей, і для дорослих. А чим більше людей буде грати в гру, тим більше знань ми отримаємо та розвинемо звички сортування відходів. Гра може також бути корисною для отримання нових екологічних навичок з користю для довкілля. 
Інтерес до гри відчули на собі. Чекаємо, коли вже можна буде погратися і отримати примірник і для нашої бібліотеки. Розробники обіцяють, що це станеться цієї осені.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227