ukenfrdeitptru

 Сьогодні – День вишиванки і, здається, увесь світ стає різнобарвно-вишиваним! 
Не знаємо як ви, а ми почали відзначати це свято ще відучора. Разом з нашими читачами, учнями 3-б класу школи №14 про вишиванки та загалом вишиванні речі говорили, читали, ділилися враженнями і спогадами. 

Приємно було чути від дітей, що у багатьох в родинах зберігаються давні вишивані речі – сорочки, рушники, подушки, які передаються з покоління в покоління і є справжніми оберегами. Традиційна вишивка сорочок і справді має оберегове значення й різниться залежно від регіону. Загалом же історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Отака давня історія, яка не втрачена і до сьогодні!
А на закінчення нашої зустрічі ми влаштували ще й мальований флешмоб «Вишивані візерунки на асфальті» – кожен, хто хотів створив свій «вишиваний рушничок». Дивіться, що з цього вийшло) Гарно, правда ж?!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227