Годівнички від друзів парку для друзів пернатих готові!
Фінальна частина проекту «Годівничка від друзів парку» перетворилася на справжнє свято: яскраве, веселе, запальне, добре і пізнавальне)?

Святкова ігротека, вікторина для знавців та любителів природи з призами та подарунками, майстер-клас «Збери та прикрась годівничку» не залишили байдужими ні дітлахів, ні їхніх батьків, за що ми їм дуже вдячні. Особлива подяка чудовій Інзі Малько Inga Malko, яка надихнула нас на цей проект та додала нашій сьогоднішній зустрічі яскравих фарб та вражень!
Нагадаємо, що проект став можливим завдяки ініціативі громади Гірка Крістера, яку ми залюбки підтримали. Продовж певного часу усі небайдужі могли долучитися до спільних дій, а саме принести непотрібні їм книги до бібліотеки, частина яких поповнила наш фонд, а частина була передана на перетворення на новий папір. За виручені кошти придбали годівнички-конструктори, які ми сьогодні і змайстрували, прикрасили та розвішали. Головна мета важливого екологічно-просвітницького проекту – турбота та підтримка пернатих друзів парку впродовж складного зимового сезону.
Зима ще довго тішитиме нас своєю красою, а ось для пернатих стане неабияким випробуванням. Не забувайте про це!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227