×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Заглянули до лабораторії казкаря Отфріда Пройслера) Всесвітньовідомий дитячий письменник, 95 років від дня народження якого відзначали нещодавно, створював особливі сюжети, наповнені таємницями та загадками.

Героями його книг є переважно фантастичні особи – чаклуни, відьми, привиди та всяка інша «нечиста сила», але з волі письменника перед читачем постають справжні живі істоти, схожі на звичайних людей.
Свого часу О. Пройслер працював вчителем початкових класів, і для того, щоб не кричати на дітей, якщо вони не слухаються, він розповідав їм незвичайні історії, які б давали підставу для радості і сміху та вселяли впевненість. А потім записував ці розповіді. Так і народилися його книги, відомі тепер в усіх країнах світу. А найбільшу популярність письменнику принесли казки «Маленька Баба-Яга» та «Маленьке Привиденя», про які ми і поговорили)

{gallery}biblioteki/chekalin/gallery_2018/2018_12_11_1{/gallery}