Лекція-тренінг «Як запобігти та протистояти насильству» від відомого психолога Маргарити Каменецької відбулася у нашій бібліотеці напередодні міжнародного дня прав людини в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства». 

Акція традиційно розпочинається в Міжнародний день боротьби з насиллям щодо жінок, який відзначається 25 листопада і триває до міжнародного дня прав людини – 10 грудня.
Наш гість надзвичайно тактовно та професійно торкнулася актуальних проблем і питань сьогодення – як протидіяти та ефективно зупинити психологічне насильство, як уникнути переслідування та приниження та з честю вийти зі складної ситуації. Ми обговорили багато моментів, які так чи інакше торкаються проблеми насильства, порушення прав та гідності людини. Зокрема, про відмінність та особливість булінгу, мобінгу, окремі аспекти виникнення та вирішення конфліктів.
Дякуємо нашій чудовій гості за розмову, яка пройшла в атмосфері щирого спілкування та довіри та дієві рекомендації і практичні поради, що неодмінно допоможуть уникнути складних ситуацій.
Захід відбувся за ініціативи та сприяння Асоціація жінок України ДІЯ. Київ.