Згадали Сельму Лагерлеф, знамениту шведську письменницю, 160-річчя з дня народження якої нещодавно відзначалося. Відома на весь світ казкарка стала першою жінкою, яка отримала Нобелівську премію з літератури.

Для наших постійних та особливих читачів, учнів школи-інтернату №5 для дітей з вадами зору ми провели літературну зустріч «Дивовижна подорож, довжиною в життя». Розповіли про життєвий та творчий шлях Сельми Лагерлеф, її твори, зокрема, найвідоміший – казкову історію про хлопчика Нільса. До речі, «Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусьми» спочатку була задумана як навчальний підручник для учнів першого класу. У цікавій формі, доступній для дитини, без академічної нудьги та повчальності письменниця вирішила розповісти про історію Швеції, її географію, етнографію, життя тваринного та рослинного світу, про шведські легенди та культурні традиції. І їй це вдалося!
Книга дуже швидко набула популярності і вже за кілька років стала найбільш читаною у Скандинавії. А шведи настільки пишалися своєю співвітчизницею, що помістили її портрет на купюру вартістю 20 крон, з іншого боку якої були зображені Нільс та його друг, гусак Мартін)?


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227