Ось вони, наші чудові незвичайні новенькі книжечки і кожна з них заслуговує на увагу!


Скажімо, збірка «Це зробила вона» від видавництва «Видавництво» стала помітною подією цього року. Кожен з розворотів видання присвячений одній з видатних жінок України. Героями стали відомі та, можливо, маловідомі історичні постаті історії та наші сучасниці, які зробили вагомий внесок у розвиток країни, її науку, культуру, спорт та політику. 
«Усі запитують, чому» Еви Суссо та Анни Хьоглунд виділяється з поміж інших своїм незвичним спрямуванням, адже допоможе відповісти нанепрості дитячі запитання вустами провідних світових мислителів. Чому люди помирають? Хто визначає моє майбутнє? Чи люди однаково цінні? Про це – у тексті та ілюстраціях цієї книжки. А роман-притча «Дитя землі» Сйон взагалі вперше перекладено з ісландської українською. 
«Подорож до дивовижного світу тварин» Брендана Кірні можна назвати і віммельбухом, і енциклопедією, і довідником коротких фактів про тварин. Але головна її особливість у тому, книга видана компанією Tetra Pak спільно з видавництвом «Ранок» та зроблена з перероблених упаковок Tetra Pak.
Дякуємо за чудові подарунки Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, а Видавництво «Видавництво» за особливий погляд на сучасну книгу! Впевнені, що усі вони отримають нашу читацьку любов!❤️