Як і обіцяли, продовжуємо ділитися гарними новинами і світлинами заодно)/  Новеньких, гарненьких, а головне – сучасних книг у бібліотеці побільшало! Усі ці книги з’явилися на наших поличках завдяки сприянню «Українського інституту книги» Український інститут книги та видано за кошти державного бюджету України, і тепер вони тішать нас і наших любих читайликів. Тому не гайте часу, а мерщій обирати те, що до смаку. Скажімо, енциклопедію «Крута історія перемог» І.Ковалишиної, (видавництво «Моя книжкова полиця»), що познайомить з важливими моментами історії нашої країни та інших країн світу, які назавжди вплинули на хід історії. Зимовий похід армії УНР, битва за Британію, арабські повстання, перемоги Південної Кореї, Сакартвело, а також бунти українців у концтаборах – усі ці історії доводять, що іноді одна людина може змінити все, а інколи лише сила колективних зусиль переважає будь-які перешкоди. Ця книга надихає та нагадує, що поки є надія, можливості на перемогу завжди існують.
А книга О.Фінберг «Кіт Бучик у місті Лева» (видавництво «Дух і літера») дозволить прогулятися славетним містом Лева разом з котиком, дізнатися про враження від шляхетного міста, нових знайомств й пригод. До давньоруського Києва потрапимо разом з героями книги Г. Ткачук «Щури, кнури і миша» (видавництво Портал). Тут точиться одвічне змагання дитячих ватаг: «щурів» із ремісничого Подолу та «кнурів» із княжоі Гори. У їхньому житті чимало бешкетів і радісного пізнання світу, коли ж на місто нападають половці, подоляни змушені тікати, а горяни – битися.
І це лише частинка з новеньких книг, які вже чекають на вашу читацьку любов!)


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}