Ми вже намріяли і замріяли під час Бібліотерапевтична зустріч «Замрій це літо», що відбулася у бібліотеці. Усі, хто завітав цього червневого дня до бібліотеки мали змогу обрати собі в подарунок м’якенького іграшкового друга, разом порухатися, помалювати, помріяти і «начарувати» своє незабутнє літо). Вдалося нам навіть «піднятися» аж на Говерлу!).  Звичайно ж, завдяки уяві та книзі К.Міхаліциної «Говерла», яка знає усі секрети цієї величної красуні. Насамкінець ми ще й створили колективне дерево мрій, де зібрали свої найпотаємніші мрії. І нехай усі вони неодмінно збудуться!
Зустріч відбулася в межах благодійного проекту «Кімната терапії іграшкою», що впроваджується в Україні з літа 2022 року за підтримки та постійного супроводу ГО "Генофонд нації". Мета проекту – надання емоційної підтримки дітям України. Загалом терапія іграшкою – підхід психологічної допомоги, у якому м'яка іграшка виступає як основний інструмент комунікації та вираження емоцій. Одна з таких кімнат працює і в бібліотеці завдяки співпраці з професійним психологом Ольгою Падій, за що ми щиро вдячні!


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}