Учора ENSULIB оголосив вісім найкращих зелених бібліотек і проектів зелених бібліотек 2024 року – і ми теж там, поруч з колегами і проектами з усього світу. Тому можемо сміливо говорити, що ми у фіналі цього престижного міжнародного конкурсу-рейтингу, який проводить Міжнародна федерація бібліотечних асоціацій та установ (The International Federation of Library Associations and Institutions, IFLA).
Якість і актуальність проекту, ініціативи чи ідеї оцінював незалежний міжнародний комітет з розгляду нагороди ENSULIB відповідно до критеріїв нагороди IFLA Green Library Award. Серед критеріїв: застосовність до цілей і обсягу ENSULIB; Внесок бібліотек у Цілі сталого розвитку ООН (ЦСР); Якість загальної презентації, публічна візуалізація через веб-сайт тощо.
Це вже дев’ятий такий рейтинг, куди були запрошені бібліотеки з невеликим бюджетом, але великим впливом.
Ми подавалися в категорії «Найкращий проект зеленої бібліотеки» і тепер перебуваємо в компанії колег з Китаю, Ірландії, Словенії та Туреччини. Остаточні результати буде оголошено у жовтні, але вже зараз вважаємо це за успіх і дякуємо усім, хто допомагав і допомагає робити наш простір ще більш дієвим, потрібним і впізнаваним!)
Деталі тут