Чергова зустріч проекту «Малі розумаки» була по-особливому затишною і навіть трішечки терапевтичною). А все через те, що до малюків сьогодні завітав Хібукі – наш неймовірний бібліотечний співмешканець)
Заворожені дитячі очі, обійми, які надихають і додають сил, читання, робота над емоціями – усе це і ще багато чого іншого відбулося під час нашої зустрічі. Познайомили малюків з самим Хібукі, розповіли його історію, «нагодували» обіймами, а він нас – своїм теплом і силою, додали бібліотечної книжкової терапії і навіть облаштували для Хібукі його місце безпеки і сили. До імпровізованого намету додали усе, що на думку Катрусі і Ярослави створить затишок і безпеку: м’якеньку подушечку, книжечку, ліхтарик, іграшкових друзів і, звичайно ж, український прапор, що вже давно у світі символізує незламність і мужність.
Нагадуємо, що чудовий собака-обіймака Хібукі, який тепер є і в бібліотеці, – унікальна терапевтична іграшка, частина методики Хібукі-терапії, розробленої ізраїльськими психотерапевтами для роботи з дитячою травмою. Сьогодні знову мали нагоду переконатися, що обійми – одна з найбільш дивовижних і доступних речей, які здатні покращити настрій, розслабити тіло й нервову систему, дати відчуття захисту, турботи, любові й розуміння.
Приходьте обійматися!)

{gallery}biblioteki/priorka/2024_gallery/2024_05_07/{gallery}