×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Вдруге поспіль у нашій бібліотеці проходить фінальна частина книжкового конкурсу «Еспресо. Вибір читачів», започаткованого телеканалом «Еспресо».

Премія покликана відзначати найкращі літературні новинки року, підтримувати інтерес до читання, допомагати читачам обирати цікаві книжки, а  видавцям знаходити шлях до читачів. Головна особливість конкурсу в тому, що переможця визначає саме читач, той, для кого усі книжечки і пишуться. Цього року у категорії  «Література для дітей»  три надзвичайних претенденти: «Дрімучий ліс» Анастасії Лавренішиної, «Mox Nox» Тані Малярчук та «Моя Ба» Тані Стус. Усі вони  різні і усі заслуговують на перемогу. Познайомитися та віддати свій голос за переможця можна у нашій бібліотеці. Голосування триває до 31 жовтня. До речі, минулого року уподобання наших читачів співпали з загальним вибором. Що буде цього року – побачимо! Переможців Премії оголосять наприкінці листопада 2018 року в ефірі телеканалу Еспресо.

Приєднуйтеся!

{gallery}biblioteki/chekalin/gallery_2018/2018_10_26{/gallery}