Чергова зустріч проекту «Затишні читання у бібліотеці» була не лише книжково-творчою, а й здоровою!). Бо ж читали, майстрували і навіть практикували на тему «Щасливі зуби». Щасливі – значить здорові! Тож, ми усі разом дізналися про значенням зубів для організму людини, згадали правила догляду за зубами, про продукти, що є корисними і навпаки ті, що сприяють їхньому захворюванню. Допомогли нам у цьому, звичайно, наші книжечки та різноманітні активності. Читали «Велику книгу про здоров’я для усієї родини Д. Гренемаєра (Видавництво НК Богдан) та «Зубси» М. Кондзелки ( видавництво Ірбіс Комікси - Irbis Comics). Зубси - це дитячі зубки хлопчика Марка та дівчинки Ані. Веселі, дотепні та страшенно балакучі персонажі, які прагнуть розповісти кожному, як їм часом нелегко живеться і що треба робити, аби вони завжди були здоровими та блискучими!
Наші читайлики знають, що подобається зубкам, але повторити ніколи не завадить!). Тому усім до душі прийшовся наш незвичайний мегатренажер з чищення зубів – він же велика щелепа, до якої можна навіть заглянути). А майстерка «Щасливі-нещасливі зубки» теж додала свого до загального настрою).
Тож, будьте здорові! Їжте побільше сирих овочів, фруктів, сиру, молока, не захоплюйтесь солодощами з цукром, особливо тими, що прилипають до зубів. Щодня чистіть зуби після сніданку та вечері. І не забувайте робити свої зубки щасливими).