×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/biblioteki/dyvosvit/2024_gallery/2024_02_21
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Учора у нас був «квасольковий» день!)  Разом з маленькими розумничками Ярославою, Катрусею та Амелією традиційно досліджували, пізнавали і відкривали світ, а допомогла у цьому саме квасоля. Тож ми квасолею «малювали», «нагодували» колобка, розвивали сенсорне та тактильне сприйняття і навіть до наукових експериментів вдалися)

 Квасолька у нас затанцювала, чим неабияк потішила не лише малечу, а й дорослих. А ще вчора ми мали помічниць-першокласниць Мілану та Марусю, які і допомогли з експериментом. Без читанки теж не обійшлося – читали цікаву книжечку із серії «Моя перша енциклопедія» «Як виростає дерево» від видавництва «Ранок».Так весело і пізнавально у нас буває щовівторка, коли ми радо зустрічаємо маленьких непосид для занять у групі раннього розвитку. Залишається додати, що заняття в межах проекту «Малі розумаки» розраховані на вік 2-4 роки, можуть відбуватися індивідуально та в групі. Чекаємо на вас щовівторка о 10.30. Для участі потрібно зареєструватися в месенджерах бібліотеки.

{gallery}biblioteki/dyvosvit/2024_gallery/2024_02_21{/gallery}