×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Приєдналися до всесвітньої тихої акції "Ангели пам’яті" у десяту річницю трагічних подій Революції Гідності. У пам’ять про активістів Майдану виготовили та розвісили паперових ангелів, що символізують душі загиблих борців за свободу та перемогу світла над темрявою. Саме цього дня 10 років тому, 20 лютого 2014 року, у середмісті Києва було вбито 48 майданівців. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками Революції Гідності і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, назвали Героями Небесної Сотні. Акція традиційно пройде не лише у Києві на місці масового розстрілу людей, а й в багатьох українських регіонах та закордоном.
Зробіть паперового ангела і символічно ушануйте пам'ять Героїв Небесної Сотні. У бібліотеці також триває виставка-ілюстрація до дня Героїв Небесної Сотні.
Герої не вмирають!

{gallery}biblioteki/priorka/2024_gallery/2024_02_20{/gallery}