Розпочали заняття з інтелектуального розвитку для дітей, що будуть відбуватися у нашій бібліотеці. Тож, мудрецями спробували себе відчути усі, хто завітав учора на першу зустріч проекту «Мудрик». Заняття в межах проекту будуть спрямовані на розвиток уваги, пам’яті, логіки, концентрації, просторового мислення, спритності та включатимуть різноманітні логічні завдання та ігри, нейрогімнастику, а також тренування з шашок.
Учора, наприклад, встигли познайомитися і потренуватися у різних напрямках. Зокрема, виконали вправи з нейрогімнастики, які здатні покращити розумову діяльність, полегшити навчання, засвоєння різноманітних навичок, підвищити стійкість уваги та активувати природні механізми роботи мозку. Особливе захоплення у дітлахів викликали ознайомчі тренування з шашок та складання мегапопулярної механічної головоломки «Кубик Рубіка». А це не так просто, як здається, але неймовірно захопливо!)
Залишається додати, що заняття студії інтелектуального розвитку проводитиме досвідчений тренер Франц Поплавський. Для участі потрібна реєстрація. Усі деталі за запис за телефоном: 0673129387. До зустрічі!