«Шоколадна» зустріч у бібліотеці до ювілею мегапопулярної книги Р.Дала «Чарлі та шоколадна фабрика» була насиченою, творчою і, звичайно ж, шоколадною)  Як і обіцяли, під час ШоколадАРТ у бібліотеці до ювілею книги Р.Дала «Чарлі і шоколадна фабрика» здійснили подорож у захопливий світ героїв книги-ювілярки, згадали автора Роальда Дала, переглянули художній фільм та влаштували справжнісіньку майстерню шоколаду у бібліотеці, а насамкінець ще й зустріли самого Віллі Вонку, власника цієї самої славетної фабрики та одного з головних героїв історії)
Загалом «Чарлі і шоколадна фабрика» - популярний дитячий фентезійний роман англійського письменника Роальда Дала. Вперше друком книгу було видано у США видавництвом «Alfred A. Knopf» 17 січня 1964 року, рівно 60 років тому. Свого часу Р.Дал ще у часи підліткового віку працював на шоколадній фабриці «Кедбері» і спогади про це та бажання самому створювати нові сорти шоколаду, вочевидь, залишилися впродовж усього життя. Над книжкою «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Дал працював у складний період життя, коли молодший син Тео потрапив в аварію, а донька Олівія тяжко хворіла. Щоб підтримати дітей, письменник почав розповідати їм казку про пригоди хлопчика Чарлі. Потім цю історію він почав записувати. Так виникла одна з найкращих сучасних дитячих книжок.
І зустріч, і настрій, і наш шоколад вийшли неперевершеними) Хто був – у цьому переконався, а хто не був – насолоджується нашими спогадами) До нових «шоколадних» зустрічей!