Наша бібліотека стала партнером проведення Дня книги, який відбувся цієї неділі в історичній місцевості Києва, яка носить назву «Гірка Крістера».

Недільний вікенд ще раз продемонстрував, що парк і книга – речі абсолютно сумісні і гармонійні. Для усіх охочих ми пропонували читання на свіжому повітрі, знайомство з новою дитячою книгою, розповідали та презентували можливості сучасної бібліотеки і навіть гралися, бо як же це у парку та не повеселитися! Усі отримали багато позитиву та гарних вражень.  

День книги продовжив низку цікавих заходів, що впродовж літа відбувалися в парку. Організатори акцентують увагу на питанні збереження та розвитку історичної місцевості гірки Крістера, зокрема, парку з віковими насадженнями, який потрапив у зону ризику через забудову, що планують проводити фактично на території парку.  Наша ж бібліотека також наділяє особливої уваги під час своїх заходів краєзнавчій тематиці та питанням екологічної освіти. Тому ми залюбки погоджуємося на подібні ініціативи проведення спільних заходів. 

Дякуємо ініціативній групі збереження парку «Гірка Крістера» за запрошення та співпрацю! Сподіваємося на подальше плідне співробітництво, адже нам тут жити!