Вихованці школи бойового гопака «Шаблезуб» стали частими  і бажаними гостями нашої бібліотеки. Близьке сусідство переросло у дружній проект співпраці.

Гопаківці вже були активними учасниками творчої зустрічі з письменницею Є.Пірог, демонстрували нам свою бойову майстерність, долучилися до бібліотечної ініціативи поширити практику гри в настільні ігри та проводити цікаве дозвілля в стінах бібліотеки.

Хлопці також завітали до нас, щоб більше дізнатися про традиційні українські рушники, виставка яких триває у нашій бібліотеці. Цього разу говорили про особливості вишивання, символіку та значення орнаментів, застосування у побуті та використання рушників впродовж усього життя людини. Приємно здивовані цікавістю та обізнаністю гопаківців, адже вони  справді багато знають про традиції свого народу. І це не може  не тішити!

Ми завжди раді гостям, особливо, коли вони такі вправні, оптимістичні та патріотичні як шаблезубівці. Не будемо розкривати усіх таємниць, але вже маємо чимало цікавих напрямків співпраці на майбутнє. Тож, далі буде!