Вихованці мовного  оздоровчого шкільного табору "Сонечко-Sonne- Sun" спеціалізованої школи №14 продовжують подорожувати світом. А ми їм у цьому допомагаємо, як можемо!

Одна з зупинок – яскрава і загадкова Індія. Тож усі з радістю «гайнули» аж на береги священного Гангу і пірнули у вир індійських пригод та фарб!  

Незвичайна індійська кухня з неймовірною кількістю спецій, яскравий та самобутній традиційний одяг, наприклад жіноче сарі, особливі національні традиції та звички – все це не може не викликати захоплення. Чи знали Ви, що для індійців не існує традиційних для українців чотирьох сезонів року. В Індії їх шість – літо, сезон мусонів, осінь, зима, передвесняний сезон і весна. Справжня гордість індійців кінофабрика «Боллівуд». У кінотеатрах цієї країни існує особлива традиція – перед показом фільму лунає гімн. А корова – не єдина священна тварина в Індії. Тут  також особливо ставляться до макак – символу мудрості й розуму. 

А яка ж Індія без запальних танців! Подивилися, насолодилися і навіть потанцювали, влаштувавши урок індійських танців. І вас запрошуємо!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227