19 червня – Всесвітній день дитячого футболу, улюбленої гри мільйонів в усьому світі. Інформаційний калейдоскоп, тематична вікторина і навіть маленький фото-звіт матчу наших читачів-футболістів у цей день!

Футбол – одна з найдавніших ігор людства. Достеменно не відомо, де і коли вона виникла. Архівні джерела, знайдені в Китаї та Єгипті, свідчать про те, що футбол, тобто гра  м’ячем, існувала ще до нашої ери. Зокрема, китайці грають у подібні ігри вже понад 5000 років.  І навіть імператори схвально ставилися до футболу, вважаючи його важливим засобом військової підготовки. На футбольних майданчиках воїни застосовували тактику, якої вони дотримувалися на полі бою, вдосконалюючи таким чином основні принципи атаки і захисту. Згодом футбол став дуже популярним завдяки своїй доступності. А вже у  19 століття у Великобританії запровадили єдині правила гри.

Всесвітній день дитячого футболу засновано Дитячим фондом ООН та Міжнародною федерацією футбольних асоціацій для пропаганди здорового способу життя серед молоді. Та можна впевнено говорити, що футбол настільки популярний, що додаткової пропаганди і не потребує. Варто лише пройтися дворовими спортивними майданчиками, щоб це зрозуміти. Так вчинили і ми, зустрівши радісні та натхненні обличчя наших читачів-футболістів. Як наслідок – маленький фото-звіт з футбольного майданчика неподалік нашої бібліотеки.

А ще можемо з гордістю поділитися неабиякими успіхами наших читачів. Скажімо, наш читач Павло Бахно  заповзято та дуже результативно розвиває свій спортивний талант захисника і про це свідчать його відзнаки!

Бажаємо нашим читачам-футболістам чесних ігор і перемог! Та головне – ніколи не здаватися і тоді фортуна завжди буде з вами!