Зустрічали особливих гостей – пластунок-новачок у супроводі їхнього виховника пані Юлії Чубик, а також батьків, бо усім дівчаткам довелося подолати чималий шлях, щоб потрапити до нашої бібліотеки. І це приємно! На прохання гостей провели традиційну екскурсію та влаштували гутірку-гру, темою якої стала рідна українська мова. Зокрема, торкнулися і теми лінгвоциду, мовних утисків та ролі кожного у розвитку та збереженні рідної мови. А потім перейшли до творчої частини зустрічі – і ігри, і навіть майстерка були пов’язані з мовою, її сучасним сприйняттям. Так, майстрували «українську бабовну», що вже давно стала впізнаваним мемом сучасної історії та російсько-української війни. Були раді зустрічі та сподіваємося, що нашим гостям теж сподобалося)
Загалом Пласт в Україні об’єднує близько десяти тисяч членів різного віку і таким чином є найбільшою скаутською організацією України.
Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді та, на відміну від більшості скаутських організацій світу, де членство завершується із досягненням 25-ліття, для членства у Пласті немає обмежень.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227