9 червня – Міжнародний день друзів. Напередодні цього дня ми влаштували дружні забави і навіть запустили у небо повітряного змія з особливими дружніми побажаннями!

Людина без друзів, що дерево без коріння. Так говорить народна мудрість і з цим важко не погодитися. Справжній друг – твоя підтримка і розрада в будь-якій ситуації, це той, хто розуміє тебе навіть без слів. Колись для закріплення дружби існували найрізноманітніші ритуали. Так, козаки на знак побратимства обмінювалися натільними хрестиками, араби з’їдали по дрібці солі зі спільного посуду, а скіфи скріплювали дружбу кров’ю.

Ми до таких випробовувань не вдавалися, а просто влаштували бібліотечні забави для підопічних мовного  оздоровчого шкільного табору "Сонечко-Sonne- Sun" спеціалізованої школи №14. В програмі були: гра-знайомство «Це мій кращий друг і я!», гра-руханка «Ми йдемо шукати друга», літературна вікторина «Хто з ким дружить?», тематичні читання. Та найбільше усім сподобалося запускати повітряного змія зі своїми дружніми побажаннями. І нехай усі вони обов’язково здійсняться!