×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Козацькі забави та змагання влаштували разом з нашими любими читайликами – другокласниками Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського. Оскільки наша зустріч відбулася напередодні Дня українського козацтва, то сьогодні було по-козацькому весело та запально.

Невеличкий екскурс в часи героїчної козацької минувшину доповнили веселими змаганнями на кмітливість та вправність, бо ж козаки були неабиякими вояками та лицарями, стали уособленням сміливості і мужності українського народу. Розім’ялися за розгадуванням загадок, а тоді взялися до приготування «кулеші» та «борщу», весело сортуючи потрібні для цього інгредієнти) Перегони з художнім відтінком теж додали свого настрою, як і змагання з якнайшвидшого одягання свого «гетьмана») Насамкінець ще й отримали музичне привітання від наших дорогих читайликів! Тож, бажаємо усім козацького настрою, почуття гумору та сміливості! І – до нових зустрічей!)

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_09_29{/gallery}