Отримали кілька примірників посібників з психологічної допомоги, розроблених волонтерським проектом «Як ти, брате». Усі вони містять дієві поради та рекомендації, що мають допомогти людям зрозуміти, як підтримувати одне одного під час війни. «Як ти, брате» - це волонтерський проект, який має на меті навчити усіх охочих допомагати через розмову людям, які отримали травматичний досвід. Насамперед творці посібників прагнули навчити людей через розмову допомогти співрозмовнику чи співрозмовниці проговорити та осмислити свій досвід. Через війну людей із травматичним досвідом багато, а психотерапевтів на всіх не вистачить. Тому кожен із нас може стати трішки психотерапевтом для тих, кому потрібна допомога.
Наразі маємо кілька посібників, а саме «Як ти, брате/сестро» - про травматичний досвід і те, як про нього розмовляти; «Як ти коханий/кохана» - про те, як підтримувати стосунки на відстані; «Як ти» - про те, як розмовляти з людиною, яка втратила близьку людину; «Як ти, сонечко» - про те, як розмовляти з дітьми під час війни.
Дякуємо за таку можливість Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна. Загалом же посібники безкоштовні, їх можна завантажити на сайті https://yakty.com.ua або ж замовити у друкованому вигляді.