Відбулася презентація збірки віршів та казок «Дитяча мрія». Гостем бібліотеки стала Ольга Пінчук, одна з авторів видання. До речі, ілюстрована книжка дитячими малюнками, що додає їй неабияких переваг.

 Презентація вдалася на славу, адже пройшла у формі гри за казочкою нашої гості "Пригоди Містера Лиса". І сам Містер Лис теж був присутній, за що ми йому щиро вдячні!

До літературних спроб Ольгу Пінчук надихнули саме іграшки, які вона власноруч шила, а їх чималенько – більше 400. Усі знайшли своїх власників. Та головний герой казок молодої письменниці саме Містер Лис, який вже два роки подорожує з його власницею  скрізь. Наша зустріч-презентація відбулася теж як подорож стежками пригод головного героя, якому довелося на шляху до мрії пройти і чарівний ліс, і небезпечну річку і навіть загадкову пустелю. Мапа пригод наповнювалася героями, назвами і, звичайно ж, мріями.

Задоволені та усміхнені наші читачі влаштували фото-зону на згадку з пані Ольгою та Містером Лисом, а ще побажали автору нових цікавих історій. І, звичайно ж, ніколи не переставати мріяти!