День Конституції в Україні святкують у дату прийняття основного закону держави – 28 червня. Конституція – це основний Закон держави, що має найвищу юридичну силу і встановлює засади політичної, правової та економічної систем держави. Основний закон нашої держави має глибокі корені в історії. Згадаємо, що Конституція Пилипа Орлика була найпрогресивнішим документом своєї доби. Сьогодні цей день особливо важливий для нас, у часи, коли Україна бореться за свою державність у кривавій війні з російським агресором.
Стійкість та незаперечність закарбовані у самому слові «конституція», яке добре підходить для позначення важливої, стійкої та основоположної речі. В основі слова - латинське «constitution», тобто устрій, будова, префікс «con-» ще має значення «разом», а дієслово «statuero» - ставити, постановляти. Тож, Конституція України постановляє та встановлює основні структурні речі. День Конституції України – це одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення.
Запрошуємо до бібліотеки , де ми для вас облаштували тематичний куточок, що більш детально дозволить ознайомитися з основним законом країни як малечі, так і дорослим.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227