Раді повідомити, що перша зустріч-знайомство з учасниками проєкту днями відбулася у бібліотеці, а вже з вересня стартує комплексна програма психологічної підтримки для підлітків.
Нагадаємо, що впродовж весни-літа у бібліотеці тривали зустрічі з психологом Ольгою Падій для батьків, які передбачали психологічну допомогу та корекцію сприйняття власних емоцій, покращення емоційного стану батьків, а, як результат, і дітей. Новий етап проекту "SMUHA" передбачає саме роботу з підлітковими групами (10-16 років). Учасники однієї з груп будуть проходити тренінги в нашій бібліотеці у рамках проєкту UHU SMUHA Project - Емоційна компетентність підлітків в умовах війни, ініційованого United Help Ukraine.
Метою проєкту є психологічна підтримка, допомога підліткам покращити свій емоційний стан, допомога в пошуку внутрішньої впевненості та ресурсу, емоційної саморегуляції та стійкості.
Завдяки проєкту учасники зможуть усвідомлювати свої емоційні стани та переживання, вивчати діапазон власних емоції, виявляти свої внутрішні ресурси, формувати позитивні конструкти реагування на різні емоційні прояви. Заняття буде проводити тренер-психолог Ольга Падій – психолог-методист закладу освіти, співавторка корекційних, розвивальних, просвітницьких програм для учасників освітнього процесу, з якою ви вже добре знайомі. Перша зустріч-знайомство вже принесла купу позитивних емоцій та вражень для її учасників. І це добре! Чекаємо старту проєкту!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227