×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сьогодні трішки «політали» і помріяли разом з нашими гостями – першокласниками та третьокласниками Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського. А допомогли нам у цьому неймовірні книжечки про природу, комашок і метеликів. Наприклад, здійснити «політ» крізь рік з метеликами можна разом з чудовою книжечкою У.Якобс «Годинник природи» (видавництво Vivat), що ми і зробили. Метеликовий годинник розповів про те, як ці дивовижні створіння дбають про потомство, дружать, маскуються, шукають їжу, переносять скрутні часи, проводять літо чи зиму. Як не захоплюватися красою цих дивовижних створінь?! Особливо дивною і чарівною є метаморфоза, коли з бридкої гусені утворюється прекрасний метелик з тендітними крильцями. А про це найкраще розповість яскрава і зрозуміла книжечка "Як народжується метелик" Видавництво "Ранок". Життєвий цикл метеликів зазвичай дуже малий – всього декілька діб. Проте, є винятки, наприклад, монарх живе набагато довше – понад півроку.
То ж, ми дізналися чимало цікавинок з життя метеликів, досхочу наспілкувалися, награлися і змайстрували свого особливого метелика – красивого, легкого і неповторного. А ще зрозуміли, що метелики бувають маленькі і великі, яскраві та тьмяні, денні і нічні, але всі вони - прекрасні! Погоджуєтесь?)

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_06_22{/gallery}