Не лише книгами і читанням жива наша книгозбірня) Як бачите, наші читачі полюбляють інколи пограти в свої улюблені настільні ігри, а їх у нас вистачає. І ви приходьте! І свої приносьте та друзів запрошуйте) Тим паче, що розпочалася улюблена пора наших читайликів – літо, а з ним і довгоочікувані канікули. Тепер часу більше і на читання, і на дружнє спілкування.
Бібліотека має чимало цікавих настільних ігор, зокрема екологічного спрямування, які допомагають в ігровій формі формувати екозвички та навички. Наприклад, наш фаворит – настільна гра «Еко-Мемо». Це чудовий розвиваючий тренажер пам'яті та звички сортування відходів для дітей та дорослих. У наборі знаходяться: парні картки, які зображують різні типи відходів та їх маркування; поле для сортування, де детально описано і візуалізовано що куди сортувати; фішки подяки, пояснюють навіщо потрібно сортувати — це картки, на яких зображені українські виробники, які виготовляють речі з вторсировини, або пропонують альтернативу одноразовим пластиковим речам. Хто назбирає найбільшу кількість фішок подяки, той переможець гри “Еко-Мемо”, але в нашій грі всі переможці, бо рятують планету від забруднення сміттям.
Ще одна цікава гра для шанувальників історії – «Мандрівка Україною», яка здатна перенести у різні епохи. Так, ви станете учасником славних баталій, пізнаєте багатьох відомих українців, які творили історію нашої держави та зможете побувати у більш ніж 100 неповторних куточках України.
Запрошуємо до нашої бібліотеки-ігротеки!)