Саме так називається одна з книжечок, що посіла своє «почесне» місце на нашій книжковій виставці новинок. Як бачите, новенькі книжечки розлітаються, як гарячі пиріжечки, тому не баріться – мерщій до бібліотеки за новим цікавим читанням)
Серед новинок – цікаві художні книги популярних українських та зарубіжних авторів. Наприклад, тішимося від того, що маємо змогу запропонувати новенькі книжечки одного з улюблених авторів Андрія Кокотюхи «Потаємні двері» (Видавництво «Абабагаламага») та «Таємниця зниклих зайців» (Видавництво "Ранок"). «Потаємні двері» – захоплива й пізнавальна мандрівка в часі, яка переносить в часи УПА та доводить, що спливають дні, біжать роки, міняються століття, але ворог для українців лишається незмінним. І цього ворога можна й треба перемагати не числом, а вмінням. За сюжетом, школяр Арсен Гірник потрапляє з Києва на Волинь. Нібито нічого дивного — але потаємні двері ведуть із київського підвалу просто у волинські ліси. У часи, коли українські повстанці чинили опір російським окупантам. Аби потаємні двері для нього знову відчинилися, Арсенові треба свідомо обрати «своїх» у нерівній боротьбі. Допомогти упівському командирові Зозулі здолати підступного й кровожерного ворога. І головне - знайти ключ до розгадки таємниці власної родини, яку приховували від нього.
Книга «Рятуйте! Мене примушують читати», про яку ми вже згадували, це вісім чудових історій від сучасних українських письменників, які мотивують поринути у світ казок і літератури загалом. Читайлики дізнаються, як працює друкарня, зазирнуть у будиночок на дереві, де існує закритий клуб, почують, що радить книжковий хробачок і ще багато чого цікавого.
Запрошуємо до бібліотеки, де ви неодмінно знайдете читання до свого смаку!