×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Триває робота над новими посібниками та робочими зошитами з української мови, розробленими для НУШ. Сьогодні одна з авторок видавництва «Грамота» Видавництво "Грамота" пані Мар’яна Захарійчук працювала у нас, а значить і бібліотека трішки додасть свого до нової української освіти)

У доробку пані Мар’яни вже майже 40 підручників і навчальних посібників для учнів початкової школи, виданих одноосібно чи у співавторстві («Українська мова» для 1−4 класів, «Буквар», «Післябукварик», «Риторика» для 1−4 кл. та ін.). Подібна робота – надзвичайно кропітка і об’ємна, адже передбачає не лише вивчення сучасного матеріалу, його адаптацію, а й інтегрований підхід до вивчення предмету. Тож, до того моменту, коли учень отримає якісний і сучасний посібник, автор докладе багато зусиль, вмінь і власних знань, а також любові і прагнення донести матеріал якнайкраще. І нехай все вдасться!

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_05_23{/gallery}